Доставка / Оплата / Повернення товару

Оплата :

Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер, на вказаний Вами номер телефону або адресу електронної пошти буде відправлено повідомлення з інвойсом та реквізитами для оплати через сервіс LiqPay.

Важливо!

Якщо Ви не оплачуєте замовлення протягом 3-х банківських днів, замовлення автоматично анулюється і товар знімається з резерву. Всі оплати приймаються виключно в національній валюті.

Доставка :

По території України виконується службою перевезення «Нова Пошта» за вказанною Вами адресою або у відділення перевізника.
Товар по замовленню резервується на 3 робочих дні.

Вартість доставки :

Вартість доставки по Україні розраховується згідно тарифів перевізника.
Важливо!
Шановні покупці! При отриманні Вашого замовлення уважно перевіряйте цілісність пакування та комплектність в присутності кур'єра або представника компанії перевізника, інакше всі претензії відносно відстутності кількості найменувань товарів в замовленні - не приймаються!

Повернення товару :

Інтернет-магазин http://mdbest.com.ua/ гарантує право на повернення товару належної якості, який Вам не підійшов та не був у використанні протягом 14 днів згідно статті 9 Закону про захист прав споживачів. Виключенням є товари належної якості, які не підлягають поверненню та обміну, згідно постанови Кабінету міністрів від 19 березня 1994р №172 (http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/172-94-%D0%BF). Обов'язковою умовою є такі вимоги: товар не був у використанні, збережено його товарний вигляд, споживчі якості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, який було видано покупцю разом з замовленням, згідно ст.9 закону про ЗПП (http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1023-12)
Товар необхідно відправити звичайною посилкою на адресу: м.Житомир, Нова Пошта, відділення №9 , тел. +38(098)15-16-155 , отримувач ФОП "Озимок С.В." код ЕДРПОУ 2893618258

Відправку сплачує відправник.

Спосіб повернення коштів: Грошові кошти можуть бути перераховані на картковий рахунок, вказаний Вами.

Додаткову інформацію, Ви можете отримати по телефону:
+38 (098) 15-16-155
ozzypcb@gmail.com

Приємних Вам покупок!